MASZYNY DO CIĘCIA GILZ

maszyny do cięcia gilz

Maszyny do cięcia gilz tekturowych i plastikowych

Maszyny do cięcia gilz to urządzenia umożliwiające profesjonalne cięcie gilz wykonanych z tektury lub tworzyw sztucznych. Powstałe w wyniku cięcia gilzy wykorzystywane są do nawijania rolek papieru, folii czy taśm samoprzylepnych. Produkowane przez naszą firmę maszyny do cięcia gilz papierowych działają w sposób zautomatyzowany, dzięki czemu efektywność ich pracy stoi na najwyższym poziomie.

Maszyny do cięcia gilz – wydajność przede wszystkim

Maszyny do cięcia gilz w wersji automatycznej, podczas swojej pracy segregują użytki i odpady, a procesy załadunku oraz cięcia wykonują w bardzo szybkim tempie. Prędkości obrotowe oraz ruchy liniowe poszczególnych napędów zawsze osiągają optymalne wartości, dzięki czemu cięcie gilz przebiega dynamicznie i bezproblemowo. Wydajność tego typu urządzeń uzależniona jest od grubości, średnicy oraz długości gilzy. To właśnie imponująca wydajność naszych maszyn determinuje ich rosnącą popularność.

Pozytywne opinie na temat naszych maszyn do cięcia gilz wynikają również z faktu, że są one dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta, wynikających ze specyfiki danej produkcji. Automatyczne krajarki gilz umożliwiają zdalne sterowanie procesem cięcia nawet w przypadku cięcia różnych typów tulei. Zakres stosowanych średnic wewnętrznych oraz materiałów z których zostały one wykonane jest zależny od określonego modelu maszyny, aczkolwiek w większości przypadków nowoczesne urządzenia są dopasowane do gilz o szerokim spektrum właściwości. Dzięki temu jedna maszyna jest wystarczająca do cięcia zdecydowanej większości gilz dostępnych na rynku.

Jak działają maszyny do cięcia gilz?

Każda nowoczesna maszyna do cięcia gilz papierowych jest wykonana w taki sposób, by w jak największym stopniu ograniczyć udział człowieka podczas jej pracy. Dzięki wdrożonym systemom bezpieczeństwa oraz rozbudowanej diagnostyce proces cięcia może być inicjowany zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Maszyna najpierw pobiera tuleje z odpowiedniego zasobnika, a następnie rozpoczyna proces cięcia segregując użytki od odpadów. Dzięki zastosowaniu modułu sortującego, maszyna w ramach cięcia jednej gilzy jest w stanie pociąć różne długości tulei a następnie posortować je do wskazanych pojemników. Dzięki zastosowaniu optymalizacji cięcia automatyczna krajarka gilz generuje minimalną ilość odpadów co przekłada się na poprawę ekonomii produkcji a także pozytywnie wpływa na ekologię. Maszyna do cięcia gilz tekturowych zbudowana została z komponentów uznanych światowych producentów, które gwarantują jej niezawodną pracę. Innowacyjny system sterowania oraz nowoczesne napędy sprawiają, że krajarki do cięcia gilz realizują swoje funkcje z niespotykaną dotąd efektywnością.

Istnieje możliwość wykonania maszyny według indywidualnych wymagań klienta.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Maszyny do cięcia gilz to specjalistyczne urządzenia, służące do cięcia i formowania gilz, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz w przemyśle papierniczym i odzieżowym, do nawijania oraz pakowania produktów. Cięcie i formowanie gilz odbywa się z dużą precyzją i szybkością. W zależności od modelu, maszyna do cięcia gilz może wyprodukować od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy gilz na godzinę.

Jedną z głównych zalet maszyn do cięcia gilz jest fakt, że umożliwiają one produkcję gilz o różnych wymiarach, co z kolei pozwala na ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Wysoka precyzja i jakość cięcia, jakie oferują konstruowane przez nas urządzenia, pozwalają na produkcję gilz o bardzo niskiej tolerancji wymiarowej, co jest szczególnie ważne w przypadku produktów farmaceutycznych czy kosmetycznych.

Inną ważną cechą maszyn do cięcia gilz jest ich łatwa obsługa i możliwość programowania różnych parametrów cięcia i formowania, co pozwala na szybkie i efektywne dostosowanie produkcji do zmieniających się wymagań rynku.

Dowiedz się więcej na temat:

  • krajarka gilz
  • krajarka do gilz
  • krajarka do gilz tekturowych
  • automatyczna krajarka gilz
Menu